MÓW PŁYNNIE W 63 DNI

MÓW PŁYNNIE W 63 DNI!
PEŁNA IMMERSJA!

ZAMÓW JUŻ TERAZ W NAJLEPSZEJ CENIE.

Cześć! Jesteś jedną z osób, która wzięła udział w naszym wyzwaniu 21 dni? Zmieniło ono życie wielu uczniów na całym świecie pozwalając im mówić po angielsku po 21 dniach nauki!

Tym razem mamy dla Ciebie coś innego – dajemy Ci możliwość aby nie tylko nauczyć się mówić po angielsku w ciągu 21 dni, ale także aby PŁYNNIE MÓWIĆ W 63 DNI. Jak? Wszystko dzięki naszemu bardzo intensywnemu 63-dniowemu programowi nauczania z naszymi najlepszymi nauczycielami.

Przestestujemy Twój poziom zarówno przed rozpoczęciem kursu jak i po jego zakończeniu.

TO NIE JEST ZWYCZAJNY KURS JĘZYKOWY! To najbardziej intensywne szkolenie językowe jakiego doświadczysz w swoim życiu.

UWAGA! W kursie może uczestniczyć ograniczona liczba osób.

Jesteś zmotywowany? Chcesz mówić płynnie po angielsku w krótkim czasie? Jasno określ swój cel i zrób wszystko, aby go zrealizować. Nie czekaj, aż ktoś zrobi coś za Ciebie. Zapisz się teraz i bądź kowalem swojego losu. Celuj w coś, co teraz może wydaje Ci się nieosiągalne i dotrzesz tam… w 63 dni. Czy będzie łatwo? Nie. Czy będzie warto? Zdecydowanie TAK.

Ten kurs pomoże Ci w drodze do sukcesu.

Nie zmarnuj tej szansy – daj z siebie wszystko i zacznij PŁYNNIE MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

SZCZEGÓŁY

To nie jest zwyczajny kurs językowy! To najbardziej intensywne szkolenie językowe jakiego doświadczysz w swoim życiu!

  • Spersonalizowany ebook z 63-ema bardzo intensywnymi lekcjami na każdy dzień dostosowanymi do do Twoich potrzeb, zainteresowań i poziomu. Pełna immersja.
  • 18 indywidualnych lekcji z dwoma nauczycielami (2 godziny tygodniowo).
  • 24 godzinna pomoc językowa (w nagłych wypadkach).
  • Certyfikat ukończenia kursu GoingEnglish – potwierdza Twoją znajomość języka i dobrze wygląda w cv.
  • 63 intensywne sesje – z wykorzystaniem tzw. “natural approach”: kompletna lista zajęć do wykonania w domu każdego dnia wraz niezbędnymi materiałami do nauki. Pełna immersja.
  • 18 indywidualnych sesji z dwoma nauczycielami – komunikacja w języku angielskim – mówienie i prezentacja, budowanie zasobu słówek, trochę gramatyki i kultury.

Skontaktuj się z nami poprzez aplikację Messenger (zeskanuj poniższy kod) lub napisz email: info@goingenglish.pl

Mów płynnie w 63 dni

5999za program

Co mówią nasi studenci

Poziom, na którym zaczynałam: średniozaawansowany
Mój poziom po 63 dniach: zaawansowany 🙂
To było intensywne doświadczenie, ale Agnieszka regularnie mnie sprawdzała i motywowała (to ona pisze ebook). Powiedziałam, jakie tematy mnie interesują, a Agnieszka wybrała materiały zgodnie z moimi preferencjami i poziomem. To sprawia, że ten kurs jest tak przyjemny. Miałam też 2 spotkania (po 1,5 godziny) tygodniowo z 2 nauczycielami. To był jeden z najlepszych kursów, w jakich kiedykolwiek uczestniczyłam. DOBRA ROBOTA!
Kasia
Bardzo podobał mi się kurs! Zaczęłam od poziomu średnio-zaawansowanego i skończyłam z zaawansowanym. Są tak intensywne, jak mówią 🙂 Mam na myśli, że w połowie kursu błagałam o przerwę 😉 Teraz widzę wyniki i nie mogę być szczęśliwsza. Rozmawiam swobodnie z moimi anglojęzycznymi kolegami. Wspaniale jest wreszcie rozmawiać z ludźmi bez myślenia o gramatyce i słownictwie. Godne polecenia!
Julia
Podobał mi się mój ebook (bardzo ciekawe materiały idealne dla mojego poziomu). Miałem dwóch wspaniałych nauczycieli.
Mój poziom przed kursem: A1 / A2 (początkujący / średniozaawansowany)
Mój poziom po kursie: B2 (wyższy średniozaawansowany)
Marcin