“Our team is made up of some of the smartest, funniest and most creative people!”

Agnieszka

Cześć! Jestem Agnieszka, założycielka i CEO w GoingEnglish.
Miło mi Cię poznać!
Obejrzyj moje wideo i dowiedz się czegoś na temat Naszego Zespołu i naszej metody.
Czekamy na Ciebie! SPRÓBUJ!

Obejrzyj profil Agnieszki >>

Nasi nauczyciele

Łukasz

Cześć, nazywam się Łukasz Kulka i pełnię fukcję COO GoingEnglish. Jako, że uczenie jest moją pasją, staram się łączyć te obowiązki z uczeniem angielskiego w niewielkim wymiarze godzin.

Obejrzyj profil Łukasza >>

Nicholas

Nicholas jest nie tylko trenerem wymowy, ale również aktorem – posiada dyplom z Professional Acting uzyskany w London Drama School, certyfikat CELTA (A) i certyfikat IPA. Zajęcia z Nickiem to świetne rozwiązanie dla ludzi biznesu, polityków, tłumaczy i nauczycieli, którzy chcą, by ich angielski brzmiał, jak ten słyszany w BBC.

ZAJĘCIA: Treningi wymowy (wymowa brytyjska; BBC English). Zajęcia tylko dla dorosłych.

Obejrzyj profil Nicholasa >>

Chris

Chris jest certyfikowanym trenerem wymowy (IPA), lingwistą (University of London) i muzykiem. To z nim nauczysz się poprawnej wymowy, pozbędziesz akcentu i będziesz brzmieć jak rodowity Brytyjczyk!

ZAJĘCIA: Treningi wymowy (wymowa brytyjska; BBC English). Lekcje dla nastolatków i dorosłych.

Obejrzyj profil Chrisa >>

Nicky

Nicky jest świetną nauczycielką z pasją. Jeśli chcesz nauczyć się lepiej komunikować w języku angielskim będzie strzałem w dziesiątkę.

ZAJĘCIA: komunikacja (poszerzanie słownictwa, elementy gramatyki, płynność w mówieniu).

Obejrzyj profil Nicky >>

Leslie

Leslie pochodzi z Filipin, kraju pełnego uśmiechu. Jest niezwykle sympatyczną i pogodną osobą. Jeśli szukasz nauczycielki, która będzie Cię motywować, a sama nauka sprawiać przyjemność, to lepiej nie trafisz! Leslie dodatkowo prowadzi zajęcia z Medical English.

ZAJĘCIA: komunikacja (poszerzanie słownictwa, elementy gramatyki, płynność w mówieniu), Medical English

Obejrzyj profil Leslie >>

Andre

Andre kocha uczyć i zajmuje się tym od ponad 20 lat. Doświadczenie, otwartość, uśmiech i umiejętność motywowania innych to klucz do skutecznych lekcji języka. Andre dodatkowo prowadzi zajęcia z IT English.

ZAJĘCIA: Komunikacja (poszerzanie słownictwa, elementy gramatyki, płynność), IT English, Business English.

Obejrzyj profil Andre >>

Yufani

Nauka przychodzi najłatwiej kiedy sprawia Ci przyjemność i widzisz jej rezultaty. Tego nie zabraknie podczas lekcji z Yufani 🙂 Dodatkowo prowadzi zajęcia z Business English, więc doskonale sprawdzi się do szkoleń online dla firm i kadr zarządzających. Poza pracą w naszym zespole, uczy również w szkole międzynarodowej.

ZAJĘCIA: Komunikacja (poszerzanie słownictwa, elementy gramatyki, płynność w mówieniu), Business English, angielski dla nastolatków

Obejrzyj profil Yufani >>

Ian

Jest native speakerem z ukończonym z wyróżnieniem kierunkiem Filologia Angielska i Językoznawstwo na Uniwersytecie w Liverpoolu. Ponadto posiada 15-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jest również korektorem Harvard Business Review i Organizacji Narodów Zjednoczonych.

ZAJĘCIA: Komunikacja (poszerzanie słownictwa, gramatyka, płynność w mówieniu), Business English, prawo gospodarcze, nauka pisania

Obejrzyj profil Ian’a >>